Lokal użytkowy w budynku Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego - Megrez Sp.z o.o.

Informacje

  • Adres: ul. Edukacji 102, 43-100 Tychy

Szczegóły lokalu

  • Forma najmu: bezprzetargowo - najem na czas określony 3-10 lat z możliwością przedłużenia na dalszy okres
  • Dodatkowe ulgi: istnieje możliwość zwolnienia z opłat czynszowych na okres prowadzenia remontu
  • Status prawny: własność Sp.z o.o. Megrez w Tychach
  • Powierzchnia: 870 m2
  • Stan techniczny: dobry

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność medyczną i/lub okołomedyczną usytuowany na III piętrze w budynku, w którym mieszczą się Polsko – Amerykańskie Kliniki Serca (ul. Edukacji 102 w Tychach). Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno- kanalizacyjną, teleinformatyczną oraz c.o. Umowę na obsługę teleinformatyczną można zawrzeć z dowolnym operatorem.

Lokal wymaga przeprowadzenia remontu i dostosowania do potrzeb planowanej działalności, w tym wyposażenia w niezbędny do jej prowadzenia sprzęt oraz urządzenia. Budynek przystosowany jest w pełni do obsługi pacjentów. Obiekt całodobowo chroniony, wyposażony w windę. Istnieje możliwość skorzystania z parkingu.

Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta, dogodne połączenia komunikacyjne. Lokal dostępny od zaraz. Zapraszamy do obejrzenia.

Kontakt:

Teresa Janeczko

Megrez Spółka z.o.o.

tel. 32 32 55 314

e-mail: teresa.janeczko@szpitalmegrez.pl

 

Adrianna Piórkowska

Megrez Spółka z.o.o.

tel. 32 32 55 267

e-mail: adrianna.piorkowska@szpitalmegrez.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.