Lokal w budynku "Balbina - Centrum"

Informacje

  • Adres: ul. Barona 30, 43-100 Tychy

Szczegóły lokalu

  • Forma najmu: wynajęcie sali po uprzedniej rezerwacji terminu
  • Powierzchnia: 36 m2
  • Stan techniczny: bardzo dobry

Salka konferencyjna na około 30 osób, o powierzchni 36 m2 znajduje się na III piętrze w wolnostojącym, pięciokondygnacyjnym, nowoczesnym budynku usługowym „BALBINA-CENTRUM” przy ul. Barona 30 w Tychach. Lokal przystosowany do organizacji spotkań biznesowych oraz szkoleń w niewielkim gronie. W budynku znajduje się winda. Lokalizacja  w ścisłym centrum miasta, dogodny dojazd środkami komunikacji publicznej (w pobliżu znajduje się przystanek kolejowy Tychy – Zachodnie oraz przystanki komunikacji miejskiej obsługujące połączenia z miastami ościennymi: Mikołowem, Katowicami i Gliwicami). Do budynku przylega także obszerny parking. Dojazd do nieruchomości od ul. Begonii ( boczna ul. Budowlanych).

Koszt wynajmu Sali to 65,00 zł + podatek VAT za każdą rozpoczętą godzinę (Zarządzenie nr 0050/421/21 Prezydenta Miasta Tychy z dnia 15 listopada 2021 r. z późn. zm. w sprawie szczegółowych zasad wynajmu lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Tychy.)

Kontakt:

Karolina Morkisz

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych

tel. 32/ 227 40 91

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.