Lokal w budynku "Balbina - Centrum"

Informacje

  • Adres: ul. Barona 30, 43-100 Tychy

Szczegóły lokalu

  • Forma najmu: wynajęcie sali po uprzedniej rezerwacji terminu
  • Powierzchnia: 210 m2
  • Stan techniczny: bardzo dobry

Lokal o powierzchni 210,00 m2 znajduje się na I piętrze w wolnostojącym, pięciokondygnacyjnym, nowoczesnym budynku usługowym „BALBINA-CENTRUM” przy ul. Barona 30 w Tychach. Składa się z głównej sali konferencyjnej na 88 miejsc siedzących z antresolą (dodatkowe 22 miejsca) oraz foyer. Sala wyposażona jest w system multimedialny. Lokal przystosowany do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań biznesowych, odczytów lub szkoleń. W budynku znajduje się winda. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, dogodny dojazd środkami komunikacji publicznej (w pobliżu znajduje się przystanek kolejowy Tychy – Zachodnie oraz przystanki komunikacji miejskiej obsługujące połączenia z miastami ościennymi: Mikołowem, Katowicami i Gliwicami). Do budynku przylega także obszerny parking. Dojazd do nieruchomości od ul. Begonii ( boczna ul. Budowlanych).

Koszt wynajmu auli to 130,00 zł + podatek VAT za pierwszą godzinę oraz 65,00 zł + podatek VAT za każdą następną rozpoczętą godzinę (Zarządzenie nr 0050/421/21 Prezydenta Miasta Tychy z dnia 15 listopada 2021 r. z późn. zm. w sprawie szczegółowych zasad wynajmu lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Tychy.)

Kontakt:

Karolina Morkisz

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych

tel. 32/ 227 40 91

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.