Lokal w budynku dworca kolejowego

Informacje

  • Adres: Andersa 19, 43-100 Tychy

Szczegóły lokalu

  • Forma najmu: Umowa najmu
  • Dodatkowe ulgi: Możliwość indywidualnego dostosowania stawki czynszowej
  • Status prawny: Lokal w budynku dzierżawionym od PKP SA przez Miasto Tychy na podstawie umowy dzierżawy nr D4h-612-252/2010 obowiązującej do dnia 24.02.2039r.
  • Powierzchnia: 14,88 m2
  • Stan techniczny: dobry

Lokal o powierzchni 14,88 m2 na parterze w wolnostojącym, trzykondygnacyjnym budynku dworca kolejowego w Tychach (dwie kondygnacje nadziemne, jedna podziemna). Wyposażony w niezbędne media. Usytuowany w rejonie osiedla „A”. Tereny przyległe to z jednej strony wielorodzinna zabudowa mieszkaniowa,   z drugiej natomiast od ul. Andersa położone są tereny o charakterze rekreacyjno – sportowym (Zespół Boisk Piłkarskich oraz Park Górniczy). Atutem nieruchomości jest doskonałe skomunikowanie – lokalizacja budynku przy trasie kolejowej Katowice – Bielsko – Biała oraz dworcu autobusowo – trolejbusowym. Z uwagi na umiejscowienie lokalu obok kas biletowych Kolei Śląskich i PKP – dobrym rozwiązaniem byłoby przeznaczenie go na np. działalność handlową.

 
 

Kontakt:

Edyta Gondela

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych

tel. 32 227 40 – 91 wew. 145
e-mail: egondela@mzbm.tychy.pl

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.