Drukuj Lokal użytkowy al.Piłsudskiego 12

Adres: al.Piłsudskiego 12, 43-100 Tychy

Szczegóły lokalu

Stan techniczny : bardzo dobry
Forma najmu : Bezprzetargowo
Powierzchnia : 20,00m2

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurową usytuowany na I piętrze czteropiętrowego budynku biurowo - usługowego przy al. Piłsudskiego 12. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, teleinformatyczną oraz c.o. Umowę na obsługę teleinformatyczną można zawrzeć z jednym z trzech operatorów obsługujących najemców budynku.

Lokal po remoncie, nowa posadzka, półki w zabudowie. Toaleta do wspólnego użytku na korytarzu. Budynek wyposażony jest w windę, monitoring, recepcję, całodobową ochronę, a także własny parking dla najemców z możliwością wynajmu indywidualnego miejsca parkingowego. W sąsiedztwie Piłsudskiego 12 znajdują się Tyskie Hale targowe oraz Mediateka. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta, dogodne połączenia komunikacyjne, wiele miejsc parkingowych wokół budynku. Lokal dostępny od zaraz.

Stawka czynszu – 25zł/m2 + opłata eksploatacyjna

Kontakt:

Katarzyna Dejas

„Śródmieście” Sp. z.o.o.

e-mail: k.dejas@srodmiescie.tychy.pl

tel.32/ 325 72 20

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×