Drukuj Lokal w budynku "Balbina - Centrum"

Adres: ul. Barona 30, 43-100 Tychy

Szczegóły lokalu

Stan techniczny : bardzo dobry
Forma najmu : wynajęcie sali po uprzedniej rezerwacji terminu
Powierzchnia : 36 m2

Salka konferencyjna na około 30 osób, o powierzchni 36 m2 znajduje się na III piętrze w wolnostojącym, pięciokondygnacyjnym, nowoczesnym budynku usługowym „BALBINA-CENTRUM” przy ul. Barona 30 w Tychach. Lokal przystosowany do organizacji spotkań biznesowych oraz szkoleń w niewielkim gronie. W budynku znajduje się winda. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, dogodny dojazd środkami komunikacji publicznej (w pobliżu znajduje się przystanek kolejowy Tychy – Zachodnie oraz przystanki komunikacji miejskiej obsługujące połączenia z miastami ościennymi: Mikołowem, Katowicami i Gliwicami). Do budynku przylega także obszerny parking. Dojazd do nieruchomości od ul. Begonii ( boczna ul. Budowlanych).

Koszt wynajmu Sali to 50 zł za każdą rozpoczętą godzinę (Zarządzenie nr 0050/132/136 Prezydenta Miasta Tychy z dnia 05.06.2013 r. w sprawie szczegółowych zasad wynajmu lokali użytkowych stanowiących własność miasta Tychy).

Kontakt:

Edyta Gondela

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych

tel. 32/ 227 40 91 w. 145

e-mail: egondela@mzbm.tychy.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×