Drukuj Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - ul. Żorska/Nowa

Adres: ul. Żorska/Nowa, 43-100 Tychy

Szczegóły oferty

Numer działki : 4285/69
Powierzchnia : 642 m2
Forma własności : Gmina Miasta Tychy
Numer księgi wieczystej : Nieruchomość ma założoną księgę wieczystą prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Tychach, Wydział V Ksiąg Wieczystych
Charakter : niezabudowana
Funkcja : teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Plan zagospodarowania : opracowany

Infrastruktura techniczna

Elektryczność : 95m od granicy terenu
Woda : 126m od granicy terenu
Gaz : 99m od granicy terenu
Kanalizacja : Kanalizacja sanitarna: 103m od granicy terenu Kanalizacja deszczowa: 187m od granicy terenu
Sieć telekomunikacyjna : 187m od granicy terenu

Opis nieruchomości

Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Żwaków w Tychach. Nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań. Działka o regularnym prostokątnym kształcie, umożliwiającym jej racjonalne zagospodarowanie zgodnie z przeznaczeniem. Teren nieruchomości jest płaski, nie został zabudowany. Nieruchomość nieuzbrojona, posiada możliwość dostępu do uzbrojenia w postaci: energii elektrycznej, wody, kanalizacji sanitarnej, deszczowej oraz telekomunikacji od strony ul. Nowej. Dostęp do sieci gazowej od strony ul. Św. Elżbiety. Przez działkę, wzdłuż wschodniej granicy przebiega podziemna sieć ciepłownicza. Dostęp do działki drogą wewnętrzną po działce nr 4290/69, z dojazdem od strony ul. Żorskiej.

Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego

Zgodnie z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (https://bip.umtychy.pl/uchwaly-rady-miasta/4813) teren obejmujący działkę nr 4285/69 oznaczony jest symbolem 1MN -  teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Dodatkowe informacje

W dziale III księgi wieczystej wpisano ograniczone prawo rzeczowe tj. służebność przesyłu polegającą na przeprowadzeniu i pozostawieniu na działkach numer (….) w tym działce nr 4285/69 przewodów sieci ciepłowniczej o długości 544,50 m i urządzeń kubaturowych o powierzchni 38,7 m2, będących własnością Przedsiębiorstwa  Energetyki Cieplnej  Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Tychach, a nadto korzystaniu przez właściciela sieci lub osoby przez niego upoważnionej z działek numer (….) w tym działki nr 4285/69 w postaci nieograniczonego dostępu do sieci ciepłowniczej w celu wykonania czynności związanych z utrzymaniem sieci, w szczególności przeglądu, konserwacji, remontu, wymiany, modernizacji, rozbudowy oraz na umożliwieniu przyłączeń do tej sieci. Dział IV księgi wieczystej jest wolny od wpisów.

Sposób udostępnienia nieruchomości

Forma nabycia: sprzedaż na własność

Kontakt w sprawie oferty inwestycyjnej

Wydział Gospodarki Nieruchomościami

Ewelina Kuśmider

tel. 32/776 37 19

Ewa Kolny

tel. 32/ 776 37 20

e-mail: ewa.kolny@umtychy.pl

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×