Drukuj Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - ul. Żorska/Nowa

Adres: ul. Żorska/Nowa, 43-100 Tychy

Szczegóły oferty

Numer działki : 4288/69
Powierzchnia : 1012 m2
Forma własności : Gmina Miasta Tychy
Numer księgi wieczystej : Nieruchomość ma założoną księgę wieczystą prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Tychach, Wydział V Ksiąg Wieczystych
Charakter : niezabudowana
Funkcja : teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Plan zagospodarowania : opracowany

Infrastruktura techniczna

Elektryczność : 2m od granicy terenu
Woda : 31m od granicy terenu
Gaz : 4m od granicy terenu
Kanalizacja : Kanalizacja sanitarna: 8m od granicy terenu Kanalizacja deszczowa: 13m od granicy terenu
Sieć telekomunikacyjna : 92m od granicy terenu

Opis nieruchomości

Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Żwaków w Tychach. Nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań. Działka o nieregularnym kształcie, umożliwiającym jej racjonalne zagospodarowanie zgodnie z przeznaczeniem. Teren nieruchomości jest płaski, nie został zabudowany. Na działce są drzewa samosiejki.  Nieruchomość nieuzbrojona, posiada możliwość dostępu do uzbrojenia w postaci: energii elektrycznej, gazu, wody, kanalizacji sanitarnej, deszczowej i  telekomunikacji od strony ul. Żorskiej i Św. Elżbiety. Przez działkę, wzdłuż wschodniej granicy przebiega podziemna sieć ciepłownicza. Dostęp do działki drogą wewnętrzną po działce nr 4290/69, z dojazdem od strony ul. Żorskiej.

Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego

Zgodnie z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (https://bip.umtychy.pl/uchwaly-rady-miasta/4813) teren obejmujący działkę nr 4288/69 oznaczony jest symbolem 1MN -  teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Dodatkowe informacje

W dziale III księgi wieczystej wpisano ograniczone prawo rzeczowe tj. służebność przesyłu polegającą na przeprowadzeniu i pozostawieniu na działkach numer (….) w tym działce nr 4288/69 przewodów sieci ciepłowniczej o długości 544,50 m i urządzeń kubaturowych o powierzchni 38,7 m2, będących własnością Przedsiębiorstwa  Energetyki Cieplnej  Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Tychach, a nadto korzystaniu przez właściciela sieci lub osoby przez niego upoważnionej z działek numer (….) w tym działki nr 4288/69 w postaci nieograniczonego dostępu do sieci ciepłowniczej w celu wykonania czynności związanych z utrzymaniem sieci, w szczególności przeglądu, konserwacji, remontu, wymiany, modernizacji, rozbudowy oraz na umożliwieniu przyłączeń do tej sieci. Dział IV księgi wieczystej jest wolny od wpisów.

Sposób udostępnienia nieruchomości

Forma nabycia: sprzedaż na własność

Kontakt w sprawie oferty inwestycyjnej

Wydział Gospodarki Nieruchomościami

Ewelina Kuśmider

tel. 32/776 37 19

Ewa Kolny

tel. 32/ 776 37 20

e-mail: ewa.kolny@umtychy.pl

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×